wspieramy

Od samego początku założeniem WEM consulting jest nie tylko zwiększać zyski, ale także wspierać inicjatywy, które są spójne z naszymi wartościami. Wierzymy w to, że nasz nawet niewielki wkład może mieć olbrzymie znaczenie i zmienić czyjąś rzeczywistość. Poniżej przedstawiamy Wam kilka akcji, w które się zaangażowaliśmy i z których jesteśmy dumni! 

 

Pokolenie Y 

Naszą coroczną tradycją jest wsparcie rozwoju kompetencji młodych ludzi, związanych z dwoma uczelniami wyższymi. Takie akcje zawsze popieramy. Są to:

  • warsztaty rozwojowe organizowane wraz z Biurem Karier Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu,
  • wspaniała akcja Akademia Rozwoju Kariery organizowana przez Uniwersytet Śląski w Katowicach.

Kobiety górą!

Wielką przyjemność sprawiło nam zorganizowanie i poprowadzenie cyklu szkoleń tylko dla Kobiet „Masz tę moc Kobieto”. W kolejnych spotkaniach brało udział coraz więcej Kobiet nastawionych na rozwój. Widzieliśmy, jak Dziewczyny zmieniają się pod wpływem tych szkoleń, jak zdobywają nowe umiejętności i jak wdrażają wiedzę w życie. Po każdym spotkaniu wracały do nas pełne energii i opowiadały, co się wydarzyło. To, że to właśnie my daliśmy im tę moc, wiedzę i wsparcie miało i ma nadal dla nas ogromną wartość.

Kosmiczna Droga do Gwiazd! 

W październiku 2018 roku zostaliśmy jednym z kilku sponsorów wspaniałego, charytatywnego wydarzenia – Piernikowego Maratonu Dance Fitness. Cały dochód został przekazany fundacji Kosmiczna Droga Do Gwiazd, która pomaga osobom niepełnosprawnym, chorym i znajdującym się w trudnej sytuacji.

Takie eventy pokazują, jak wiele osób chętnie robi coś bezinteresownie dla innych. Cieszymy się, że mogliśmy być tego częścią.

Dni Uczenia się Dorosłych!

Jesteśmy partnerem akcji Dni Uczenia się Dorosłych!

Czym są Dni Uczenia się Dorosłych? Jest to kampania społeczna mająca na celu pokazanie jak ważne jest uczenie się przez całe życie. Kampania ta została zainicjowana w latach 80tych i od tego czasu jest realizowana w wielu krajach.
W 2019 roku nad polską edycją honorowy patronat ma Polski Komitet ds. Unesco.

Jesteśmy niezwykle dumni, że jesteśmy partnerem tej akcji!