wspieramy

Od samego początku założeniem WEM consulting jest nie tylko zwiększać zyski, ale także wspierać inicjatywy, które są spójne z naszymi wartościami. Wierzymy w to, że nasz nawet niewielki wkład może mieć olbrzymie znaczenie i zmienić czyjąś rzeczywistość. Poniżej przedstawiamy Wam kilka akcji, w które się zaangażowaliśmy i z których jesteśmy dumni! 

 

Pokolenie Y 

Naszą coroczną tradycją jest wsparcie rozwoju kompetencji młodych ludzi, związanych z dwoma uczelniami wyższymi. Takie akcje zawsze popieramy. Są to:

  • warsztaty rozwojowe organizowane wraz z Biurem Karier Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu,
  • wspaniała akcja Akademia Rozwoju Kariery organizowana przez Uniwersytet Śląski w Katowicach.

Kobiety górą!

Wielką przyjemność sprawiło nam zorganizowanie i poprowadzenie cyklu szkoleń tylko dla Kobiet “Masz tę moc Kobieto”. W kolejnych spotkaniach brało udział coraz więcej Kobiet nastawionych na rozwój. Widzieliśmy, jak Dziewczyny zmieniają się pod wpływem tych szkoleń, jak zdobywają nowe umiejętności i jak wdrażają wiedzę w życie. Po każdym spotkaniu wracały do nas pełne energii i opowiadały, co się wydarzyło. To, że to właśnie my daliśmy im tę moc, wiedzę i wsparcie miało i ma nadal dla nas ogromną wartość.

Kosmiczna Droga do Gwiazd! 

W październiku 2018 roku zostaliśmy jednym z kilku sponsorów wspaniałego, charytatywnego wydarzenia – Piernikowego Maratonu Dance Fitness. Cały dochód został przekazany fundacji Kosmiczna Droga Do Gwiazd, która pomaga osobom niepełnosprawnym, chorym i znajdującym się w trudnej sytuacji.

Takie eventy pokazują, jak wiele osób chętnie robi coś bezinteresownie dla innych. Cieszymy się, że mogliśmy być tego częścią.