Wiosna rozkwitła w pełni, więc i Ty nie zwlekaj dłużej z własnym rozkwitem ? i realizacją ważnych dla Ciebie spraw. Zatrzymaj się na chwilę… znajdź dla siebie 10 minut… weź 3 głębokie wdechy i wydechy… dokończ poniższe zdania i stwórz swój osobisty, niepowtarzalny plan działania.

? RELACJE – pomyśl o relacji, w której potrzebujesz coś zmienić, może to będzie ktoś bliski, a może szef, czy współpracownik. Zastanów się, co chcesz zmienić w tej relacji – może postawić granice, może powiedzieć, zrobić dla tej osoby coś miłego.
? MARZENIA – pozwól sobie na marzenia, a co najważniejsze, na ich spełnianie. Może jest coś, o czym marzysz od dawna, ale z jakiegoś powodu odsuwasz realizację w czasie. Zrób pierwszy krok, by je spełnić, bo jeśli nie teraz, to kiedy?
? ZRÓB COŚ NOWEGO – coś, czego nigdy wcześniej nie robiłeś/-aś albo coś co jest Twoim nawykiem w zupełnie nowy sposób. Robienie nowych rzeczy pozwala nam być bardziej otwartym na nowości, zmiany, możliwości. Przypomina nam stan, kiedy byliśmy dziećmi i z ciekawością odkrywaliśmy nowe pasje.
? STRATA CZASU – sprawdź na co tracisz czas w życiu i… przestań to robić. Zastanów się, co Cię frustruje, co Ci nie służy, a jednocześnie nieustannie to powielasz. Może próbujesz kogoś zmienić, może narzekasz, zamiast działać, może bierzesz na siebie czyjeś obowiązki.

Dbaj o siebie i spełniaj własne marzenia ❤