Wioletta Sobieszek

Jako doświadczony menadżer ds. rozwoju, trener i coach, działam w biznesie od ponad 20 lat. Moją pasją zawodową jest szeroko rozumiany rozwój pracowników, a co za tym idzie rozwój organizacji, w których pracują.

Specjalizuję się w tworzeniu i prowadzeniu autorskich projektów rozwojowych, tj. szkolenia, systemy ocen okresowych, a także indywidualne procesy coachingowe. Prowadzę projekty w firmach handlowych, produkcyjnych, usługowych różnych branż na terenie całej Polski.

Jestem akredytowanym coachem międzynarodowej organizacji coachingowej International Coach Federation, gdyż kluczowy dla mnie w pracy z Klientem jest profesjonalizm i działanie zgodne z wartościami.

Klienci cenią mnie za to, że dbając o realizację wspólnie ustalonych celów, daję im jednocześnie pełną uważność i przestrzeń do poszukiwania najlepszych rozwiązań.

Uwielbiam spełniać własne marzenia – i dlatego jestem współautorką książki „Psychologia w coachingu” oraz wzięłam udział w wyprawie z Beduinami  przez Saharę.

Pasjonuję się jogą, pracą z ciałem i oddechem. Ukończyłam pierwszy etap szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie Analizy Bioenergetycznej A. Lowena.