Wioletta Sobieszek

Jako doświadczony menadżer ds. rozwoju, trener i coach, działa w biznesie od ponad 15 lat. Jej pasją zawodową jest szeroko rozumiany rozwój pracowników, a co za tym idzie rozwój organizacji, w których pracują. Specjalizuje się w tworzeniu i prowadzeniu autorskich projektów rozwojowych, tj. szkolenia, systemy ocen okresowych, a także  indywidualne procesy coachingowe. Doświadczenie zdobywała w firmach handlowych i produkcyjnych różnych branż. Jest akredytowanym coachem oraz członkiem międzynarodowej organizacji coachingowej International Coach Federation, gdyż kluczowy dla niej w pracy z Klientem jest profesjonalizm i działanie zgodne z wartościami. Klienci cenią ją za to, że dbając o realizację wspólnie ustalonych celów, daje im jednocześnie pełną uważność i przestrzeń do poszukiwania najlepszych rozwiązań.

Uwielbia spełniać własne marzenia – i dlatego jest współautorką książki „Psychologia w coachingu” oraz wzięła udział w wyprawie z Beduinami  przez Saharę.

Prywatnie jest mamą dwóch nastolatków, którzy zapewniają jej wyzwania i radość. Pasjonuje się jogą oraz gotowaniem według kuchni pięciu przemian.