nasze wartości

WEM consulting sp. z o. o. powstała z pasji trzech osób – pasji do HR. Założycielkami firmy są specjalistki z wieloletnim doświadczeniem HR w różnych branżach. Razem tworzą zestaw niespotykanych kompetencji i umiejętności.

W – WARTOŚCI – nimi kierujemy się we współpracy z naszymi Klientami. Budujemy partnerstwo oparte na szacunku, uczciwości oraz zaufaniu. Z uważnością na wartości Klienta tworzymy rozwiązania dopasowane do jego organizacji. W naszej pracy lubimy poczucie sensu, ponieważ przynosi korzystne zmiany we wsółpracujących z nami firmach. Korzyść jest obustronna. Klienci rozwijają się dzięki nam, a my dzięki naszym Klientom.

E – EFEKTYWNOŚĆ – bardzo ważny aspekt naszej pracy. Dla nas największym potwierdzeniem efektywności jest zadowolenie Klientów i realizacja naszych projektów zgodnie z najwyższymi standardami. Efekty naszej pracy monitorujemy na bieżąco i jesteśmy zawsze do dyspozycji naszych Klientów. Uwielbiamy patrzeć jak ludzie rozwijają się razem z nami – to jest dla nas największy sukces.

M – MOTYWACJA – rozwój firmy nie jest możliwy bez ludzi, którzy w niej pracują. Jednak samo zatrudnienie najbardziej kompetentnych specjalistów nie daje gwarancji, że firma osiągnie sukces. Niezbędnym elementem jest motywowanie pracowników do działania. To ono sprawia, że zespół angażuje sie w zadania i dba, aby firma się rozwijała. Jednym z naszych głównych celów we współpracy z Klientem, jest wzrost motywacji członków zespołów, do osiągania lepszych efektów. Daje to wymierne korzyści naszym Klientom w postaci zaangażowanych pracowników, działających na rzecz rozwoju swojego pracodawcy.