Ewa Baryła

Jest doświadczonym trenerem, menadżerem oraz liderem wielu projektów, również międzynarodowych. Z branżą  HR związana od kilkunastu lat. Jak mówi, praca  z ludźmi to dla niej przygoda i przygodę tę rozpoczęła od pracy w firmie doradztwa personalnego. Stopniowo poznawała coraz ciekawsze obszary HR w branżach technicznych oraz w handlu. W swojej dotychczasowej karierze zajmowała się wieloma obszarami związanymi z rozwojem ludzi, jednak tym co sprawia jej największą przyjemność jest projektowanie i prowadzenie szkoleń warsztatowych – jej konik to szkolenia sprzedażowe, z  negocjacji oraz zarządzania. Ma doświadczenie w prowadzeniu projektów HR między innymi takich jak: badanie satysfakcji, budowanie wizerunku pracodawcy, budowanie modeli kompetencyjnych, systemy ocen pracowników, czy budowanie kultury firmy związanej z employee experience.

Jest wykładowcą Wyższej Szkoły Bankowej w Toruniu i Bydgoszczy.

Posiada akredytację Facet5 do psychometrycznego badania osobowości i predyspozycji zawodowych.

Uwielbia obserwować jak rozwijają się jej Klienci, zawsze dba  o ich dobro i najwyższe standardy obsługi.  Zarówno jej Klienci jak i współpracownicy twierdzą, że dla niej nie ma zadań niemożliwych,  a efektywność to jej drugie imię.

Prywatnie jest mamą bliźniaków, którym uwielbia pokazywać świat- na razie zwiedzili razem trzy kontynenty. Od wielu lat jest wierną fanką zumby.