Ewa Baryła

Jestem doświadczonym trenerem, menadżerem oraz liderem wielu projektów, również międzynarodowych. Z branżą HR jestem związana od 18 lat, a od ponad 12 zajmuję się prowadzeniem autorskich szkoleń.  Moją specjalnością są szkolenia sprzedażowe, z  negocjacji oraz zarządzania i przywództwa. Prawie 10 lat temu wdrożyłam szkolenia zdalne w organizacji, w której wówczas pracowałam i od tamtej pory prowadzę warsztaty również w formie blended learningu, czyli łączę warsztaty tradycyjne z wersją online. Mam doświadczenie w prowadzeniu projektów HR między innymi takich jak: badanie satysfakcji, budowanie wizerunku pracodawcy, budowanie modeli kompetencyjnych, systemy ocen pracowników, czy budowanie kultury firmy związanej z employee experience.

Jestem opiekunem merytorycznym i twórcą programu studiów podyplomowych Akademia Menadżera Sprzedaży  oraz  E-commerce. Jestem także wykładowcą Wyższej Szkoły Bankowej w Toruniu i Bydgoszczy.

Poza pracą w WEM consulting jestem także psychoterapeutą w procesie szkolenia i prowadzę własną praktykę w gabinecie SELF – psychoterapia w Toruniu.

Posiadam akredytację Facet5 do psychometrycznej analizy  osobowości i predyspozycji zawodowych.

Uwielbiam obserwować jak rozwijają się moi Klienci, zawsze dbam o ich dobro i najwyższe standardy obsługi.  Zarówno Klienci jak i współpracownicy twierdzą, że dla mnie nie ma zadań niemożliwych,  a efektywność to moje drugie imię.

Prywatnie jestem mamą bliźniaków, którym uwielbiam pokazywać świat- na razie odwiedziliśmy razem trzy kontynenty. Od wielu lat jestem wierną fanką zumby.