Berenika Kalisz

Coach, trener biznesu i facylitator metody Horse Assisted Education (coaching z końmi). Współautorka książki „Psychologia w coachingu”. Od ponad 15 lat zawodowo związana z biznesem. Doświadczenie zdobywała w firmach B2B i B2C, zarówno produkcyjnych jak i handlowych posiadających różne kultury organizacyjne.

Specjalizuje się w life-coachingu rozumianym jako dążenie do odczuwania sprawczości i satysfakcji w każdym obszarze życia osobistego i zawodowego. Prowadzi warsztaty rozwojowe z końmi „Ja w relacjach” oraz „Zaproszenie do przywództwa”. Jako trener biznesu szkoli m.in. ze sztuki komunikacji, obsługi klienta, merchandisingu.

Jej misją jest stwarzanie przestrzeni,  w której klient odkrywa nieuświadamiane dotąd możliwości, by w pełni wykorzystać swój potencjał. Wierzy, że rozwój pracownika przyczynia się do rozwoju organizacji, w której on pracuje. Zależy jej na propagowaniu odpowiedzialnego i profesjonalnego podejścia do metod coachingowych i trenerskich. Czuje satysfakcję i radość gdy może towarzyszyć swoim klientom w rozwoju oraz gdy jej wiedza i doświadczenie ułatwiają klientom poznawanie siebie, definiowanie i osiąganie swoich celów.

Prywatnie jest  szczęśliwą kobietą, partnerką, mamą. Lubi spędzać czas aktywnie, jeździ na nartach, żegluje i morsuje. Jej motto:  „Jeśli potrafisz o czymś marzyć, to potrafisz także tego dokonać” – Walt Disney.