Anita Walkowska

Absolwentka studiów wyższych z dziedziny zarządzania, specjalista ds digital marketingu, certyfikowany partner Google, konsultant, coach. Łączy kreatywność z wieloletnią praktyką w tworzeniu, rozwijaniu i prowadzeniu skutecznych strategii marketingu cyfrowego w zakresie szeroko pojętego pozycjonowania oraz UX/UI w różnych kanałach. 

Na co dzień pracuje jako specjalista ds. reputacji online, reprezentując jedną z czołowych brytyjskich firm obsługujących wysokiej rangi klientów.  

Od prawie 10 lat prowadzi również własną działalność wspierającą rozwój przedsiębiorstw w Europie i na świecie dostarczając wysokiej jakości digital content, przeprowadzając audyty marketingowe oraz tworząc i prowadząc strategie marketingowe w mediach społecznościowych i na stronach internetowych. Obecnie rozwija własną agencję marketingową w Wielkiej Brytanii jako specjalista ds digital marketingu, obsługując klientów z branż luksusowej, e-Commerce oraz handlowej. 

Biegła w tworzeniu i wdrażaniu skutecznych kampanii zorientowanych na klienta, mających na celu poprawę wizerunku marki, jej obecności i dostępności na rynku światowym, a także budowania wizerunku marki zarówno w mediach tradycyjnych jak i cyfrowych.

Profesjonalny fotograf z pasją i oddaniem w dostarczaniu wysokiej jakości zdjęć do użytku prywatnego i komercyjnego.